| AndreiNoDie a întrebat:

Salutare, stie cineva de ce am primit un mesaj de la Riot Games si imi zicea despre pbe pentru ca eu am facut sa primesc pre release si am primit pe email ceva si m-a pus sa zic de cat timp joc LOL, ce level am etc...

Răspuns Câştigător
| mariustown a răspuns:

Poate ca tu ai aplicat pentru un cont catre lol pbe. si fiind revizuita de cei de la Riot intre timp, e posibil sa fie doar niste intrebari de rutina la care ar trebui sa raspunzi, parerea mea.
Dar trebuie sa fii sigur ca este de la riot si nu orice alt fake care foloseste doar brand-ul de Riot Games.