| Alin5644466 a întrebat:

Salutare, stie cineva mai multe jocuri pentru pc, telefon, Xbox care sunt ca GTA, Watch Dogs, Sleeping Dogs, Open world, Gangstar Vegas, sa poti sa faci ce vrei tu, fara sa faci doar misiuni. Am cautat jocuri ca gta si nu prea imi da, doar pe cele pe cate le-am enumerat mai sus si as vrea sa fie mai modern jocul, adica sa fie intamplarea mai din 1990 in sus, sa nu fie ca Genshin impact sau jocuri 2d, vreau sa fie mai real, nu stiu cum sa explic, sa fie in oras întâmplarea, sa nu fie nici cu pirati, vickingi sau imparati. Dau funda

1 răspuns:
| Batmanel a răspuns:

Pacat ca nu vrei ceva in afara orasului; Red dead redemption, skyrim, assassin creed, the witcher, horizon forbidden west, god of wa, elden rings, hogwarts legacy, etc...
Poti incerca ultimele de la FarCry, Cyberpunk 2077, Just Cause, Spider man, inFamous, Prototype.