| dragoshica2 a întrebat:

Sunt jucator de minecraft si de curand mi-am pus niste texture pack-uri si nu stiu de ce fiecare imi face probleme DMpack v1_4 este foarte faina dar nu mi se vede focul, dovleci i arata cu flacari si pe lespede din piatra de nether apar flacarim asa si pe blocurile din aur, am incercat acum sphaxpureBDcraft 32x si tot asa cand vreau sa dau foc la ceva imi spune patch noob si tot asa unele blocuri mi se vad cu flacari, pentru texturi folosesc MCpatcher 2.4. 5_01 [Minecraft 1.4.6] si am m-ai incercat inca o textura si anume LB Photo realism x32 8.5.4 ce este de facut? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| vlad0820022 a răspuns:

Salut! Si eu am texture pack-ul sphax pureBDcraft 32x si mi se vad bine toate blocurile.Trebuie sa iti bagi modul OptiFine! Daca nu stii cum se baga un mod in minecraft cauta pe youtubewinking
Funda?

1 răspuns:
| Blawz0r a răspuns:

Vreau si eu o textura daca se poate" si vreau una cu care focu nu se vede