| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU am cititi pe net ca daca am windows 8 sunt urmarit non stop si se stie pe ce umblu si ce downloadez eu nu vreau ca cineva sa stie ce folosesc si ce jocuri piratate iau...
cine imi poate spune cum se numeste acel program si cum il pot opri? sau sa-l dezinstalez!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Indiferent de ce Windows ai calculatorul tau poate fi urmarit. Solutia este un programel cu care sa-ti schimbi IP-ul computerului. Aparand ca fiind din alta tara nu te mai gasesc cei din Romania. Uite: http://xux.ro/program-de-schimbat-ip/

| XGuMiTzA a răspuns:

Daca ai alt windows instaleaza-l pe ala si gata. ai scapat...dar si eu am windows 8 si n-am nici o problema si am luat multe jocuri si filme.