| george5060 a întrebat:

Salutare TPU am nevoie de voi.
am downloadat cit de curind metin2 reactor si cind imi activez contul spune ca nu se poate activa ca nu se poate gasi o intrare de aceea am nevoie si nu imi recomandati alt metin pur si simplu eu vreau acest metin sa ma joc fara alte conditi va rog dau funda celui ce aduce cel mai repede raspunsul si celui cu cel mai bun raspuns deci plzzzzzz ajutati-ma!

1 răspuns:
| Mateescu_Cornel_1969 a răspuns:

Iti zice asa pentru ca este deja contul accela eu iti zic sa instalezi metin 2