| RoToLPP a întrebat:

Salutare TPU
Am o intrebare :
Cand dau sa intru in fifa 14 imi intra, dar cand dau sa joc un meci imi iese si daca fac chestia aia cu " sa ies din fifa sa dai refresh si sa intri din nou" imi merge dar cand mi se termina meciul imi iese automat din joc
Cine stie sa-mi rezolve problema?
Multumesc anticipat... :*

5 răspunsuri:
| Sly a răspuns:

Kitul are probleme sau partitia unde este instalat e supraincarcata.

| RoToLPP explică (pentru Sly):

De abia de mi-am reformatat windowsul, mai e mult pana se umple memoria partitiei

| RoToLPP explică (pentru Sly):

de putin timp mi-am reformatat windowsul, mai e mult pana se umple memoria partitiei

| RoToLPP explică (pentru Sly):

Ce-i aka kit?

| Sly a răspuns (pentru RoToLPP):

Acelasi lucru mi s-a intamplat la inceput si mie pana am gasit alta varianta a jocului care imi merge perfect si acum.