| razvy9912 a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare ce jocuri shtiti pentru pc? am 504 mb ram si ii destul de slab calculatorul dati-mi ceva jocuri din astea slabe cam un pic mai slabe ca spore si cu grafica mai faina fata de age of empire

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Pfff foarte slab pc dar uite cateva jocuri

1.Mario
2.Drakensang
3.DarkOrbit
4.Minecraft
5.Quake(ii super fain)
6.Star warf BF2
7.Deus Ex
8. Oblivion(ii foarte fain)
9.GTA San Andreas
10.Tron 2.0
11.Need For speed Underground 1 si 2
Cam atat stiu sper ca te-am ajutat aa si am uitat
12.Counter Strike
13. Godswar(ii cel mai tare joc online de pe www.igg.com
14.Tales of Pirates
15.Zu Online
16. Wonderland

Sper ca te-am ajutat paa

| Meitnerium a răspuns (pentru ZyReXe):

Minecraft? laughing Abia merge pe PC-ul meu cu procesor de 2.2 Ghz si 1 gb RAM si am niste lag spike-uri cateodata...
Minecraft, fiind un joc scris in Java, poate functiona doar cu Java instalat. Java consuma din RAM, si Minecraft-ul la fel, iar la 504 Mb RAM creeaza probleme destul de mari...

| razvy9912 explică (pentru Meitnerium):

Mi-a mers perfect atunci...acum am ajuns la 4GB ramwinking

| Spataru_Doina_1979 a răspuns (pentru ZyReXe):

Eu am PC cu 4gb ram si cand fimez merge sub 5 frameuri, dar cand nu fmez 30fps, nu imi pot imagina ce lag o sa aiba el pe mc

28 răspunsuri:
| razvy9912 explică:

Mda deci primul ii naspa al 2-lea si al 3-lea nu cred ca merg
apoi minecraft am
quaqu nu merge sw bf2 il am
deus eu daca te referi la human revolution clar ca nu merge
oblivion nu merge gta sa il am tron nu merge nfs u2 l-am avut
cs ii deja cam naspa
gosdswar naspa ca nu prea mai imi plac jocurile mmorpg ca am jucat metin si 4story si perfect world deci ceva jocuri mai slabe dar mai tare ca mario

| razvy9912 explică:

Esti singuru care a raspuns ai funda

| razvy9912 explică:

Mda mi-am schimbat pc-u si acum am un gb ram si imi merge si prototype 2 si cod mw 3 ce jocuri sa imi mai iau?

| Ionutz_Doar_1995 a răspuns (pentru razvy9912):

Pai ce procesor ai?

| razvy9912 explică:

Mersi daca as putea ti-as da tie fundita dar din pacate nu pot.MS MULT

| razvy9912 explică:

Vezi ca mai am o intrebare aici poate iti dau funda acolo : http://www.tpu.ro/......video-ati/

| razvy9912 explică:

Acum am 1 gb ram

| peter98992 a răspuns:

Gta Vice City
Gta Romania 2
CS 1.6 Romania (Daca iti descarci Romania parola este plina de AAAAA cu A mare)
Transformice
Block Story
Sper ca te-am ajutat

| eilix22 a răspuns:

sunt faine jocurile...dar eu acum joc gta sa cu moduriwinking, iar eu am 1 gb.Si as vrea sa stiu>>chiar merge minecraft? daca da care?

| RegeleCornet a răspuns:

Eu joc minecraft pe calculator cu 2 gb ram, chip de 256 si processor pentium 4 3.00 ghz! Si merge destul de bine big grin

| MihaitzaM a răspuns:

Am si eu pc cu un gb ram si iti merg:
NFS MW
NFS Carbon
Hitmen 2
si alte multe jocuri foarte tari.

| cipri7 a răspuns:

Nu stiu daca iti merge dar incearca Skyrim

| MonsterDanger a răspuns:

Auziti daca am 786 mb ram imi merge jocul drakensang?

| razvy9912 explică (pentru MonsterDanger):

Daca doresti sa pui o intrebare apasa pe " PUNE INTREBAREA TA AICI! "

| BlueBirding a răspuns:

Ma da minecraft merge si pe 1gb

| Barbieru_Cristian_1997 a răspuns:

Eu am 3gb ram si 3400 procesoru placa video 4 gb! ce jocuri imi merg?

Răspuns utilizator avertizat
| razvy9912 explică (pentru Barbieru_Cristian_1997):

Aici eu am pus intrebare... Daca doresti sa pui alta intrebare apasa sus pe " PUNE INTREBAREA TA AICI! " straight face

| BogdanRaspundeLaOrice a răspuns:

Joaca Transformers:THe game

| BogdanRaspundeLaOrice a răspuns:

Ma mai joaca si HITMAN 2

| Lazar_Vlad_1953 a răspuns:

ITI DAU UN LINK IN CARE SUNT 100 DE JOCURI PENTRU PC SLABE : //www.youtube.com/watch?v=lG5yQ8v_CyE

| Tarnauceanu_Andrei_1994 a răspuns:

Gta vice city, mario fureivar

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tarnauceanu_Andrei_1994):

Mă eşti retardat sau prost? Cum dracu să scrii "fureivar"? laughing)))))))))))) poate "Forever", laughing)