| Cristyan21 a întrebat:

Am o intrebare de curand mi-am luat Windows XP si mi-am luat "cunoscutul hack" M2BOB si cand l-am pornit mi-a zis ca trebuie sa am net framerwok 4.5 l-am luat si cand sa-l instalez mi-a dat eroare zicea ca nu este compatibil cu windows-ul.Platform:Windows XP, Licence Type: Professional of Updade24h.Com.Ma puteti ajuta? ca nu stiu ce sa ii fac.Promit ca dau funda celui mai amanuntit raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu o problema asemantaoare nu stiu ce windowsa ai dar daca este windows xp professiona trebuie sa ii dai update la sp 2 si atunci o sa iti mearga
eu asa am facut
Bafta

| Cristyan21 explică (pentru anonim_4396):

Ce-i ala sp2?

| Cristyan21 explică (pentru anonim_4396):

Am sp3 eu sa iau 2?

| Energi_Monster_1977 a răspuns (pentru Cristyan21):

Windows XP sp 2

5 răspunsuri:
| DzEk0 a răspuns:

M2bob nu mai e free!
Vrei sa joci cu el?
Il poti cumpara

| An3treiu a răspuns:

Vreau sa it mai zic ceva metin2bob nu mai este free acum se cumpara cu 10 euro 45 de zile si nu cred ca mai are rosul dar acesta erore spuneim ai licenta official de la windows adica nu ai mai instalat odata sau pe alt pc it recomand sa ei alt windows sau incerca din nou sa instalezi net frameworku erorea asta e data de sistem de operare mai mult oricum bafta dar te sfatuiesc sa nu mai folosesti M2BOB ca dai bani aiurea si nu te tine permanent oricum salut si mult noroc!