| Neagoe_Vlad_1998 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata dar sper s-o rezolv!
Este vorba de PC-ul meu. Decand mi l-am cumparat (2006) unele jocuri merg din ce in ce mai repede si nu stiu ce sa-i fac!
Am schimbat placa video dar nimic. Acelasi rezultat si ma enerveaza. Cine stie ce sa-i fac PC-ului meu dau funda.

Multumesc pentru timpul acordat.

Răspuns Câştigător
| R4V3N a răspuns:

Am inteles, deci jocurile o iau razna?!? Cumpara-ti o noua placa video, sau daca e nevoie chiar o noua placa de baza. Inainte sa incerci sa dai un update la drivere. Funda?

2 răspunsuri:
| R4V3N a răspuns:

Tu spui ca doresti sa ai lag la jocuri?!?! Alti nu stiu ce sa faca sa faca jocurile sa mearga bine si repede. La ce te referi mai exact?

| Neagoe_Vlad_1998 explică (pentru R4V3N):

Ma refer in acest sens:
Sa zicem ca o linie merge continuu la infinit cu aceeasi viteza.
Bun. Si dupa 30 min. acea linie care reprezinta viteza jocurilor din PC-ul meu incepe sa mearga mai repede tot mai repede si asta se poate rezolva pentru inca 30 min. printr-un restart. Sper ca-i inteles.