| YouAreMyWorseNightmare a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care ce pricep in domeniu PC! Cum pot gasi un cuvant din multe documente.txt dintr-un folder fara sa deschid acele documente.txt si sa nu caut acel cuvant la fiecare in parte pana il gasesc sa fie un program sau ceva orice sa scaneze acele documente si sa gaseasca in care document text este! Sau nu stiu orice chestia chichita! Pentru un raspuns correct si util voi da funda si un multumesc din inima! Va rog frumos astept un taspuns cat mai repede

Răspuns Câştigător
| nimrod31 a răspuns:

Salut,din pacate nu este asa program, s fi vrut una si eu, dar nu exista.cu placere