| HaRCoR7 a întrebat:

Am o mica problema la Counter-Strike 1.6 (Este original, cumparat de pe Steam). La toti jucatorii cu Counterul pe Steam pe care i-am vazut pana acum, cand apasa 'TAB' in-game, le apare in dreptul numelui playerului / playerilor o poza. Acest lucru, aratand cine are Counter-Strike 1.6 pe Steam si cine nu. Problema mea este ca mie nu-mi apare. Am reinstalat Counterul de 2 ori si nimic. Ce pot face? Va rog ajutati-ma, dau o funda foarte mare. (Tin sa mentionez ca joc pe laptop)

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pentru a putea vedea avatarele celorlalti, in joc, seteaza-ti rezolutia din Counter Strike pe 1024x768 sau mai mare!

| HaRCoR7 explică (pentru Ronnix):

Am incercat si asta si nu merge. Alte idei?

| Ronnix a răspuns (pentru HaRCoR7):

Intra in Steam -> Library -> Click dreapta pe jocul Counter Strike -> Properties -> Set Lauch Options... si adauga: "-w 1024 -h 768 -nojoy" dupa care dai OK si testezi.

| HaRCoR7 explică (pentru Ronnix):

Tot nu merge. Sunt aproape sigur ca e de la laptop. Daca as intra pe un pc cu acelasi steam cred ca ar merge.