| florinnoff a întrebat:

Am o problema... Cand vreau sa intru in Gta San Andreas nu imi intra! Nu intra in joc pur si simplu nu este nici-o eroare de la joc uitata-ti ce imi spune cand nu ma lasa sa intru in joc! : The color scheme has beeb changed to windows 7 Basic, A running isn't compatible with certain visual elements of Windows.Click Here for more information. Vreau sa precizez ca am Processor dual core 2.4, 2,4 placa video 1 GB nVidia DDR3, Raspunsul care ma va putea ajuta va primi fundita!

Răspuns Câştigător
| XtReMee a răspuns:

Baga id meu tomsa_cosmin_2010 yhaoo

3 răspunsuri:
| XtReMee a răspuns:

Dai click dreapta la iconita de unde pornesti gta si dai la proprietati si dai la compatible si sus dai la run this program in compatibily. si alege windows xp sp3 dai apply si ok funda

| florinnoff explică (pentru XtReMee):

Am windows 7... cauta alta solutie te rog!

| XtReMee a răspuns (pentru florinnoff):

Baga id meu tomsa_cosmin_2010 yhaoo

| SkYArRoW a răspuns:

Nu este compatibil cu windowsul