| ChiscaD33nis a întrebat:

Salutare TPU am si eu o mica intrebare despre ceva vechi si va rog fara jigniri sau alt ceva Pe metin 2 pentru PVP ce este mai important pe o sabie otravita paguba mare cat mai mare sau paguba completentei mai mare. caracterul meu este sura.

Dau funda la cel mai bun raspuns dar sa fie si explicatie de ce e mai important una din ele. MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Seijūrō a răspuns:

Sall
Paguba medie = damage mai mare pe hit
( cu cat paguba este mai mare cu atat damage-ul creste )

Paguba competentia = damage mai mare pe skill-uri ( cu cat paguba este mai mare cu atat damage-ul creste )
Daca ai sura pe magi negre atunci iti trebuie paguba competentei
Daca ai sura pe arme atunci iti
trebuie paguba medie.

1 răspuns:
| xcristi a răspuns:

Pentru sura iti trebuie paguba competentei deoarece sura se bazeaza in totalitate pe magii si pe magie neagra dar si intro masura maricica pe arme magice