| andrei1158 a întrebat:

Am si eu o problema cu CS 1.6. Cand intru in el mi se face ecranu negru dar sonorul ramane. Cand aveam windows xp mergea si dupa ce mi-am pus win 7 ultimate 64 bit nu mai mergea. Am vazut la cineva care are tot windows 7 ca merge. Stie cineva vreo rezolvare?(care stie ca mege)

2 răspunsuri:
| XPrototypeX a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutia da' din moment ce nu poti vedea optiunile...E sigur din rezolutie.Reinstaleaza-l si vezi daca s-a produs vreo schimbare.

| Ax3LdeV a răspuns:

Incearca cs bestial merge 100% pe 7 sau vista