| Poe a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema cu Mafia II, cand intru si ma joc, imi scade viata prea repede, fara sa fac nimic, stiti cumva cum pot rezolva problema?

4 răspunsuri:
| dines14 a răspuns:

Prima misiune e asa dupa aia revine la normal.Acum trebuia sa fi atent la poveste ca esti ranit si de astea funda?

| Poe explică (pentru dines14):

Pai, am facut prima misiune, aia de la capitolul 1 cand sunt inca in razboi. Dupa, la capitolul 2, cand se trezeste Nea Caisa [personaju' nostru] are putina viata, si tot scade, si cand ma bat cu ala chiel, imi da 2 pumni si cade Caisa pe jos...

| MrChowdex a răspuns:

Nici eu nu stiuwinking

| MrChowdex a răspuns:

Mafia II nu am mai jucat jocu asta de mult