| RobertDarkboy a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema cu pc-ul am luat fifa 13 merge greu, am luat fifa 12, greu, fifa 11 greu. Am luat si Dead Island Riptide sau Battefield 3 si merge tot greu. Am 4 gb ram, 512 placa video, processor dual core.

4 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Mhm, ar trebui să-ți reinstalezi windows-ul, probabil ai supraîncărcat/-solicitat pc-ul și de aceea. În mod normal și firesc, fifa 11 trebuia să meagă fără complicații...winking

| RobertDarkboy explică (pentru Morphines):

Am windowsu facut de 2 saptamani...

| Morphines a răspuns (pentru RobertDarkboy):

I-auzi, te cheamă Robert ca și pe mine laughing Atunci nu știu care ar putea fi cauza. Toate cele bune și baftă! big grin

| RobertDarkboy explică (pentru Morphines):

Frumos nume nu? mersi.