| Ilie_Cristi_1984 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema cu pc-ul. Deci sa incepem, am un pc mai vechi si nuprea se misca bine pe win7 si am incercat sa bag win xp toate bune si frumoasa pana aici dar dupa ce am instalat driverele imi zicea la net ca network cable is unplluged dar chestia e ca pe win 7 imi merge netul si pe win xp numi merge.Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| nolfet a răspuns:

E simplu. pe xp trebuie sa iti instalezi tu driverul de la net in timp ce pe 7 nu e necesar. du-te la un pc cu net, trage driver-ul si pune-l pe un stick si apoi instaleaza-l in pc-ul tau

| Ilie_Cristi_1984 explică (pentru nolfet):

Mersi mult chiar a mers
msssssss

1 răspuns: