| Catalin2604 a întrebat:

Salutare TPU, as dori o lista cu jocuri pentru un PC ce contine 2GB RAM, 1GB VRAM, procesor Intel dual-core 3.00 GHz.
Mi-ar placea sa fie: open world, survival sau asemanatoare cu Sleeping Dogs (sa-ti cumperi masina, casa, etc.). Si jocurile care nu sunt de aceste genuri sunt bine primite.
Funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| QuertyQuestions a răspuns:

Nu stiu care jocuri le-ai jucat deja dar eu am jucat si mi-au placut tare jocurile astea:
+ GTA San Andreas (open world)
+ State of Decay (open world + survival)
+ Don't Starve together(open world + survival)
+ Far cry 3 (e posibil sa-ti mearga greu)
+ Borderlands (1 s-ar putea sa-ti mearga, 2 sigur nu-ti merge)
+ Prototype (open world)
+ Mafia (1 si 2 sunt geniale, 2 s-ar putea sa-ti faca probleme)
+ The saboteur (open world)
+ The godfather

Sper sa fie cateva jocuri care nu le-ai jucat si sa-ti mearga. Distractie placuta.