| RemusȘiAtât a întrebat:

Salutare,TPU! As dori sa imi dati si ie un cont de metin2 hammer care sa fie foarte bun si sa nu ma omoare dacat cei mod sau cu status sau mai buni dar sa la dea la viata -52kk deoarece eu nu stiu sa bonusez atat de bine si ma omoara toti! multumesc!

P.S. sa nu imi trimiteti contul drept raspuns ci il vreau in PM ca sa nu vada altii contul dar sa scrieti ceva da genu : iti dau eu un cont bun! uita-te in mesaje etc! FUNDA

1 răspuns:
| TinK0de a răspuns:

Te numesti jucator de metin2?laughingFa in pana mea itm, folosesti switchbot, doneaza, dar nu cersii.Cine dracu iti da tie cont pe hammer cu itm direct bonusatelaughing