| CataliNNN9539 a întrebat:

Salutare TPU, as dori si eu un server de metin2 ceva gen mondialmt2 tot asa cu arme noi, armuri, scuturi, accesorii etc si sa fie tot cu max lvl de 255 sau macar cu lvl peste 125 ma poate ajuta cineva? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Coco03 a răspuns:

Metin2mage.
Iti spun sincer, e cel mai frumos mt care l`am jucat:], si crede`ma am jucat 453453 sv de mt.
-Faci in 7 ore lvl 250
-Are mape noi; x
-In V4 si`n mapele noi pica cate 3kk, 6kk, 8kk ba chiar mai mult;>.In 1-2 min faci 2kkk:*, da` o sa te saturi la cate evolutii o sa trebuiasca sa faci=]] + ca nu e ca pe celelalte sv sa faci +9 max, aici trebuie sa faci maiintai +19 si abia la +20 evolueaza itemu` in altu`:]].
-Cam toate itm care`ti trebuie. pentru evolutiile itemelor le gasesti la shop, tu trebuie doar sa faci banutsii:*.
-Nu exista donatii.
-Sv`u e francez da` e plin de romani=]], de aceea are si un GM roman; x.
-Daca vrei iteme din *item shop*, adica arme, armuri, accesorii deja evoluate, care le poti face si pe sv, pietre +9[Pe sv sunt +7, da` din pacate nu poti sa le plusezi pana la +9, trebuie sa le iei de pe site]
-Are bonusuri 1/5: max semi`om 15%, max INT, DEX, STR, VIT 20, max aparare pumnal, sabie etc 20%, max PV 15k. Ti le-am zis in mare parte ca sa-ti faci o idee despre bonusuri.
-bonusuri 6/7: PV 20k, tare impotr 10%, rezistenta impotr 5%, INT, STR, DEX, VIT 15 etc.
-Jucatorii din punctu` meu de vedere sunt de treaba:], da` evident ca mai gasesti cate un dobitoc.
-Iteme noi, bineinteles; x.
-Cam toate itm, care`ti trebuie. pentru evolutiile itemelor le gasesti la shop, tu trebuie doar sa faci banutsii:*.
Cam asta e tot, restul` vezi tu pe sv; x

Si un Video:>.
http://www.youtube.com/watch?v=prMBtAR4E3U&feature=plcp

PS:Din pacate lucreaza la sv in perioada asta:], da` nu`ti fa griji, se va deschide in cateva zile:*.

Succes; o3!

2 răspunsuri:
| R4V3N a răspuns:

Metin2 Mage a fost inchis. Nu mai are nici un site!

| DylyWoW a răspuns:

BA fratilor dati-mi si mie site-ul de la mt2 mage plzzz