| Pirvu_Vlad_1994 a întrebat:

Astazi am o intrebare pentru toti jucatorii de cs (cantar-strike). Am luat ban si distroy pe acest joc, cum fac sa scap de ele?

1 răspuns:
| Claudiu_Petrescu_1990 a răspuns:

Pai pentru destroy poti reinstala cs-ul sau daca iti mai ai configul scrie consola dupa ce ai primit destroy exec config.cfg daca nu merge istaleaza de aici http://www.extreamcs.com/forum/diverse/anti-destroy-fuckoff-t80372.html si pune-l in cstrike apoi schimbai numele in anti si scrii consola exec anti.cfg.Cat despre ban incearca sa repornesti routerul poate ai noroc sa ai ip dinamic daca nu...fa cerere forum cerere unban n-ai ce face.