| Rush a întrebat:

Salutare TPU, caut de cateva zile ceva gen Robattle, garena sau orice pe care merge dota ala vechi din warcraft III, cu td-uri si alte harti, si nu gasesc mai nimic, garena nu stiu daca mai merge, si robattle nu mai e de mult timp.

Răspuns Câştigător
| xDragonuL a răspuns:

Add me anghel_angelo si iti fac tot ce vrei u pentru garena si war 3 ca sa mearga online

7 răspunsuri:
| xDragonuL a răspuns:

A iesit noua versiune de garena plus http://intl.garena.com/

| Rush explică (pentru xDragonuL):

Sti cumva ce vers. ar trebui sa am la warIII ca sa mearga?

| Rush explică (pentru xDragonuL):

Am reusit, era versiunea 1.26a, hai sa traiesti!

| Sebastian_Mocanu_1978 a răspuns (pentru xDragonuL):

Anghel_angelo id de garena sau de mes?

| xDragonuL a răspuns (pentru Sebastian_Mocanu_1978):

Garena
xDragonuL

| xDragonuL a răspuns (pentru Rush):

Add me anghel_angelo si iti fac tot ce vrei u pentru garena si war 3 ca sa mearga online

| xDragonuL a răspuns:

big grin

| Ionut_Petcu_1992 a răspuns:

Eeu nu ma descurc... ajutor pls?