| BlackEdy a întrebat:

Salutare tpu...cine a jucat macar un joc din seria call of duty imi puteti spune cum sunt jocurile misto/naspa, greu/normal sau usor/complex sau cam simplu..si cate jocuri sunt din seria asta? si care e cel mai bun joc din intreaga serie? funda celui ce ma lamureste

3 răspunsuri:
| Anonim15_7552 a răspuns:

Am jucat call of duty 4 moderna warfare, cod 6 modern warfare 2, cod 8 modern warfare 3 si cod black ops... toate mi s-au parut niste jocuri foarte reusite si din punctul de vedere al graficii dar si din punctul de vedere al gameplay-ului si au toate un story foarte bun eu zic sa le incerci macar pe astea care le-am mentionat eu. meritawinking big grin

| ELEMENT3110 a răspuns:

Eu am jucat cal of duty 4 si la-am terminat.Sunt pe locul 3 in joc.E destul de greu mai ales cand esti la final in parcul de distracti singur inmpotriva la zeci de inamici, dar si cand trebuie sa te camuflezi si sa te bati cu multi sa treci pe sub tancuri si masini.Grafica e foarte buna.Dar daca te apuci de el iti sugerez sa nu te enervezi cand te omoara.

| ELEMENT3110 a răspuns:

Funda? laughing)