| SebiWEEEEEED a întrebat:

De ce imi merge Laptopu greu? De azi dimineata, merge foooarte greu, fara nici un motiv.Paginile de web se incarca foarte GREU. Cat despre jocuri, aceleasi fpsuri.Cat despre web. Unele poze la facebook, nu le pot vedea, pentru ca nu se incarca... ceva de pluguin..., si ma oftica chestia asta. Ce pot face? Nu cred ca ar trebuie sa-l reinstalez. Nu e dus de tot. FUNDA!

1 răspuns:
| Marmeladaaaa a răspuns:

Poate ai virusi. sau ai multe icoane pe dekstop care iti ocupa din memorie, cel putin asa stiu eu.