| alexutzunice a întrebat:

eu ma joc metin2.dar nu de mult timp si nu stiu ce e ala item bugat gen: "ai o arma bugata" ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Joc metin de 4 ani și nu am auzit de asta. Poate modată. Dar să presupun așa bug în traducere înseamnă gândac, dificultate neprevăzută, iar în metin este dificultatea neprevăzută adică cu acea armă dai mai mult decât ar trebui, în navicat i s-au atribuit niște valori mai mari de atatc. Fundă?

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns (pentru ๔єภเร1923๔єภเร):

Apropo modat înseamnă să îți facă GM o armă în navicat cu valori exagerate și să îți bună și bonusuri 6/7 cu care să omori foarte rapid, să dai un damage uriaș.

| DJLIGHT a răspuns (pentru ๔єภเร1923๔єภเร):

Bug la arma inseamna ca nu dai dmg cat trebuie sa dai normal pe skill nu ca dai mai mult