| bestia69k20 a întrebat:

Eu si cu un prieten vrem sa ne facem un blog despre metin2ro pe acest site: http://www.blogratuit.ro/ Intrebarea noastra este:chiar este gratis,adica dupa ce completam spatiile alea nu ne vine vreo taxa prin posta,sau mai rau sa ni se blocheze calculatorul, id.Ne e cam frica,noi nu vrem sa bagam absolut deloc bani in acest blog, dar parca e prea frumos sa fie gratis.(PS.stim ca nu o sa fie prea populat dar vrem noi sa facem un blog.

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Nu va i-a nici 10 bani e gratis am zeci de bloguri facute pe site-ul acesta (asa sa le am dar nu intru pe ele) funda?

| bestia69k20 explică (pentru Hexiled):

Ms mult

| bestia69k20 explică (pentru Hexiled):

Frate,mai am o intrebare am facut noi blogul dar nu ne vine e-mailu de activare si nici nu stim cum sa intram in ellaughing))