| AurashutzuDragutzu a întrebat:

Imi puteti da un hack pentru "OsirisMt2" sau "Metin2United"? de preferat ar fi Trade Hack, Bonusswitcher etc...conteaza sa mearga /cine a dat linkul bun... FUNDA!

2 răspunsuri:
| MikeMoV a răspuns:

Pentru metin2 united nu sunt hack-uri! Iar despre trade hack nu exista, sau daca exista nu sunt bune! Bonusswitcher cauta si tu pe metin2zone! Bafta

| AurashutzuDragutzu explică:

Vreau link download pls...si sa fie direct...ca de pe metin2 zone ma redirectioneaza si imi da sa bag acc si pass. Funda pentru link bun