| PyTyUsTaR123 a întrebat:

In "Cavalery Medieval Warfare" cum deblochez urmatoarele arme, adica ce trebuie sa fac sa le deblochez ca am vazut ca ma pot juca doar Single Player, pe Create Game...

2 răspunsuri:
| Zamfir_Alex_1997 a răspuns:

Auzi incearca un hack pentru deblocare de arme ca mi-l-am loat si eu si o sa incerc

| ratus2 a răspuns:

Salut!
Banuiesc ca te referi la "Chivalry Medieval Warfare"
Daca ai luat jocul de pe steam sau alt retailer, trebuie sa joci online pe servere official ca sa deblochezi arme.
Daca l-ai luat prin alta metoda si nu poti juca online, nu poti debloca arme.
O metoda ar fi sa folosesti un hack, dar nu am gasit niciunul folositor.