| ȚigariExpirate a întrebat:

In legatura cu contul paysafe, aș dori sa stiu daca pot crea o factura, vreau ca cineva sa imi trimita bani din alt cont Paysafe, cineva mi-a aratat mai demult dar am uitat metoda de creare factura/plata.
Si daca se poate sume inexacte gen 10-15 lei

1 răspuns:
| David_Lucas_1996 a răspuns:

Buna de faza cu factura nu stiu exact cum dar daca ai aplicatia MyPaysafe pe care o poti instala de pe App Store sau Google Play gratuit. Te conectezi si pe aplicatie in coltul drept jos iti va aparea un plus(+) dai pe acel buton si iti vor aparea 3 categorii tu trebuie sa apesivoe categoria Paysafecard Direct si de acolo poti selecta o suma (10-25-30-40-50-60-70-80-90-100-250-500-700 RON) Iti va da un cod QR cu care va trebuii sa te duci la un magazin de unde poti lua paysafe-uri si iti va scana codul QR iar suma iti va aparea direct in cont ori iti va da un bon cu codul pin de 16 caractere! Sper ca te-am ajutat