| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand, vreau sa clarific ceva: unul din jocurile mele preferate a fost si inca este HoM&M3. Si din cauza acelui joc am o "inclinare" spre jocurile care au rase/tabere/factiuni diverse, insa in special cele care au o clasa "necromancer" sau un lord al iadului " inferno ". Chiar as vrea sa stiu jocuri care au acele rase, poate as incepe sa le joc.

7 răspunsuri:
| GrimRaider a răspuns:

Am procesor 2.27 Ghz... doar procesorul ma trage in jos de la jocuri... asa ca sa nu imi dati jocuri care au requirements prea mari.

| Rockett a răspuns (pentru GrimRaider):

Diablo 2 iti merge

| GrimRaider a răspuns (pentru Rockett):

Heh, stiu jocul, si il si am pe pc.

| 0x11111051 a răspuns:

Perfect World, si nimic mai mult! Cea mai buna!

| Rockett a răspuns:

Diablo 2 sau 3

| GrimRaider a răspuns (pentru Rockett):

MMORPG f2p daca se poate, sau de strategie. Dar sa fie online daca nu e de strategie.

| CristiLupan a răspuns:

Inceraca Age of wusu