| AnonimWho a întrebat:

.. M-am facut un servar de Minecraft si as avea si eu nevoie de comenzile de GM ( cum adaug pamant sau sterg pamant ca de exemplu si restul ) ajutati-ma va rog puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

Dau funda

5 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Fii atent daca ai faacebook da cerere de prietenie la : Filemusic Andrey este un prieten de-al meu expert in minecraft si a facut o gramada de servere si la minecraft si la cs daca te intreaba cine esti sau daca zice ca nu te ajuta zi ca antoane o sa-l bata

| AnonimWho explică (pentru FCBayernMunchen):

Pai nu vrei tu sa vorbesti cu el anainte si daca e de acord dai add alexx_smecheru_08 sau @! exu pe skype?

| FCBayernMunchen a răspuns (pentru AnonimWho):

Te cheama pe fb alex_smecheru_08?

| AnonimWho explică (pentru FCBayernMunchen):

Nu id de yahoo messenger e alexx_smecheru_08
si de skype : @! exu... ar fi mai oke pe skype ne antelegem mai bine

| AnonimWho explică (pentru FCBayernMunchen):

Nu acela e id de yahoo messenger