| anonim_4396 a întrebat:

M-am saturat sa joc DOTA 2 casual si vreau sa incep sa joc la nivel competitiv. Deocamdata am doar level 10, dar sunt veteran DOTA 1. Vreau sa incep de jos de la o echipa amatoare si treptat treptat sa urc tot mai sus. Eventual sa imi lasati aici link catre o comunitate unde pot gasi asa ceva sau daca aveti voi echipa am pretentii sa nu fie piticanii cu voci pitigaiate si microfon toata echipa! Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| VortexOriginal a răspuns:

Bai..eu iti zic sincer ca e ok sa-ti cauti echipa da' nu chiar acum...in dota 2 sunt multe alte chestii gen update-uri nerf-uri, buguri si chestii pnm...deci inainte trebuie sa aflii chestii, strategii etc...pnm in general uita-te la meciuri de pro. Si daca vrei sa aflii chestii tari cauta pe youtube,, dota 2 did you know?''

| Dorueraluat a răspuns (pentru VortexOriginal):

M-am uitat deja la The International 2013 si 2014 si chiar e mai ok sa joc cu echipa mea sa stiu ca putem comunica decat sa dau de toti ratatii in public. Mersi de raspuns!

| erticy a răspuns (pentru Dorueraluat):

Jucativa ma lol ca e super mai ca dota2, 1

| Dorueraluat a răspuns (pentru erticy):

Pleaca de aici cu LoL-ul tau, Dota 2 e mult mai competitiv. Cand o sa aiba LoL-ul la cel mai mare turnament 10 mil de dolari o sa vorbim.