| MariusMarius07 a întrebat:

Salutare, TPU, mi-am facut si eu un cont de Youtube acum 4 luni, dar am doar 18 abonatii si 20-30 de vizualizari, am vazut ca la altii isi fac un cont de YouTube si imediat au si 200 de viz si vreo 50 de abonatii.
Intrebarea mea este cum fac si eu sa am mai multe vizionari, abonatii etc?

Răspuns Câştigător
| LuisaTone a răspuns:

Poti incerca prin a face mai multe si mai frumoase videoclipuri care sa fie pe placul tuturor, unii au sute de vizualizari, abonati pentru ca au conturi multiple sau subiectul lor este foarte bun, incearca sa fii original, dar nu banal. happy