| EuNrMx a întrebat:

Mi-am instalat Jocul Test Drive Unlimited si cand vreau sa il joc,il deschid ecranul mi se face complet negru, sta 2 secunde si apoi se inchide...Ce pot sa fac? FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Atunci incearca sa faci update la placa video sau vezi daca e crack-ul bun, fa rost de altul...

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu poti face nimic, ai pc-ul slab!

| EuNrMx explică (pentru lpavel):

Il am chiar foarte bun, si inainte, cand il aveam mai slab...imi mergea

| lpavel a răspuns (pentru EuNrMx):

Atunci incearca sa faci update la placa video sau vezi daca e crack-ul bun, fa rost de altul...