| Viorel1995 a întrebat:

Salutare TPU, stie careva cum se numeste melodia care se aude cand pornesti jocul League of Legends? un link cu melodia ar fi util. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Viorel1995 explică (pentru TechGuyTpu):

Imediat cum am pus intrebarea pe TPU.ro m-a dus capu sa scriut pe youtube ontro lol si am gasit, totusi raspuns corect!

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Melodia ar putea fi chiar de la joc, nu cred ca este facuta de catre un cantaret si in plus nu poti copia muzica dintr-un videoclip sau dintr-un alt joc asta ar fi copyright si s-ar inchide jocul, deci nu cred ca are un nume melodia asta ca ar putea fi compusa de creatorii joculuiwinking