| Kapkha a întrebat:

sunt nou aici... si as vrea sa va interb daca s-ar putea face o cariera din counter strike adica... pentru cei experimentati in cs ati auzit de pgl si ati vazut meciurile internationale etc. S-ar putea face cariera din asa ceva

tin sa va anunt ca am 13 ani si sunt foarte pasionat de acest joc

am ajuns sa fiu chiar foarte bun.

Dau funda celui care ma ajuta cu cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DaNNzU a răspuns:

Da se poate face "cariera" din Counter Strike ducandute la un concurs de acest joc. Dupa cum cred ca ai vazut au fost la televizor (ProTV) niste copii campioni mondiali de WarCraft III / StarCraft. Singura problema este ca aceste concursuri nu se organizeaza in Romania (ma refer la concursuri cu bani/premii). Singura cale ar fi sa te duci in strainatate undeva la un concrus de genul asta dar cu conditia sa te pricepi foarte bine si sa stii engleza pentru ca daca te duci in strainatate in Italia de ex aia o sa vorbeasca cu tine in engleza deoarece nu cunosti limba. Sper ca te-am ajutat happy