| Costache_Dragos_1990 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva legat de League of Legends, am vazut noul update grafic. Intrebarea mea este, o sa se schimbe cerintele de sistem odata cu updatul grafic?

Răspuns Câştigător
| Dragos4SAD a răspuns:

Daca chiar erai interesat, vedeai si tu videoclipul facut de Riot.In acel videoclip a fost anuntat faptul ca acest update vizual nu va inrautati performanta, ba chiar s-ar putea sa o imbunatateasca.De asemenea, am vazut pe un site un player care a facut o comparatie pe un pc mai vechi.Pe pc-ul normal avea 30 fps in baza daca nu se misca pe mapa veche, iar pe cea noua 36!

1 răspuns:
| Tentacle111 a răspuns:

Cel mai probabil nu se vor schimba.Si chiar daca se schimba, nu vor avea cine stie ce in plus, poate doar niste chesii marunte acolo care nu te afecteaza nu nimic. depinde de PC.