| GodsSky a întrebat:

Salutare tuturor!

Dati-mi si mie niste nume calumea facute pentru jocuri.

Sa nu fie cu scris de cocalar big grin

Scris de cocalar inseamna de exemplu inlocuirea lui o cu 0, sau nume de genu XxD3viLBoYxX, as vrea cateva nume de genul Hydrax, sa fie calumea facute, nu cu scris de cocalar.

Sa fie cat mai multe, dau funda!

3 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Manson,John,SpartansBoy,Price,Woods,Yury,Gaz,Mr.Black,Toxic01,TheCreatures,Axwenz,JustYou,HeartKiller,BeautifulOne,AtomiK,MisterSpeed,WhiteDiamond,IceDiamond,iHiddenDay.
Sper sa fie bune!

| eutunoilafilm a răspuns:

Si inca catevabig grin:IceDiamond,MisterSpeed,WaveSteper, AtomiK, HeadHunteR, RikoWolf, BeautifulOne.

| Alexandrux3 a răspuns:

BlueBoy
ByBlack (si ByNegru)
Alien
Predator
TheBlader
SwordMaster
Destiny
TheWho
WallE
Hackeru
Cronos
Nyone
William
Pegas
WuTai
Funda Pls!