| dandanut a întrebat:

Salutare tuturor, nu pot sa joc prototype 2, se restarteaza pc-ul cine ma poate ajuta cu niste raspunsuri?

configuratiasick procesor AMD FX-6100 X6 3,3GHz
- placa de baza ASRock 970 Extreme3, AM3+
- memorie Kingston hyperx red edition 4gb ddr3, 1600mhz, cl9 2 placute de 4 gb
-placa video shapphire ati radeon hd 6670, 2048 mb, 128 bit
-hdd Western Digital caviar blue 500gb, 7200rpm 16mb, sata3
-sursa 420w
-windows 7 64bit

eroarea e "The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly."
Pe un laptop dual core jocul ruleaza perfect, sa nu se potriveasca unele componente din configuratie sau sa fie ceva cu defect? va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

2 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

Intrebare : Doar la prototype 2 face asa? din cate vad eu asta nu are nicio legatura cu prototype 2
sleek_sleeks(fara sa bagi in lista daca nu esti fata) poate te pot ajuta, specifica cine esti si cu ce problema ma cauti

| dandanut explică:

Aceeasi problema o am si la saints row.