| J0hnN a întrebat:

Salutare tuturor! Prin iarna s-ar putea sa-mi cumpar un ps3(play station 3) si as vrea sa stiu 2 lucruri legate de acesta. Unul ar fi daca este posibil sa descarc jocuri in el ca pe PSP(play station portable), deci sa nu trebuiasca sa fac jocuri pe cd-uri.Si as mai vrea sa stiu daca,in caz ca se pot descarca jocuri,daca trebuie modat pentru DESCARCARE(stiu ca trebuie pentru a rula cd-uri cu jocuri). Apropo, mai este un lucru.....cat spatiu de stocare are cel mai bun card de memorie pentru psp, adica cat poate stoca.Dau funda celui/celei care imi raspunde la toate nelamuririle de mai sus.

Răspuns Câştigător
| Yozo67 a răspuns:

Trebuie decodat si dupa iti merge orice joc pentru ps3 doar ca trebuie sa le iei de pe net si sa le pui pe CD decodarea este in jur de 150 lei