| Deknar a întrebat:

Salutare, vreau jocuri cat mai multe ( peste 20 ) NU AM PRETENTII DE GRAFICA, numai sa nu fie mai vechi de 2004 si sa nu fie pentru. fetewinking

10 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Counter strike, fifa, nfs, pes, skirym, half life, sims, triburile, metin.

| Deknar explică (pentru SamSon):

Citeste bine intrebarea si dupa RASPUNDE

| SamSon a răspuns (pentru Deknar):

Eu cred ca tu nu ai citit bine ce-am scris. Counter-ul e adevarat, e mai vechi, dar exista si versiunea 1.8 care e facut recent, fifa e si 2012, 2013, pes e si 2013. Eu nu consider ca jocurile astea sunt,, pentru fete''. Dar, daca nu-ti plac, cauta-ti singur, eu am incercat sa te ajut! Ceau!

| Deknar explică (pentru SamSon):

Nu asta!laughing an scris peste 20, iti mai zic odata, inainte sa raspunzi citeste intrebarea BINE

| IuLYaN17 a răspuns:

2004:Legacy Of Kain: Defiance,Painkiller, Spellforce :The Order Of Dawn
, Lord Of The Rings: Return Of The King, Manhunt, Unreal Tournament 2004.
2005:Need for Speed Most Wanted, Quake4, The Matrixtongueath of Neo, F.E.A.R,COD 2, rFactor.
2006:Ghost Recon Advanced Fighter, X-Men The Official Game, Rise Of Nations Rise Of Legends, Seal Of Evil.
2007-2008:Fifa 08, Pro Street, Call Of Duty 4, Juiced 2.
2009-2010: Fallen Earth, Colin McRae: DiRT 2, Red Faction: Guerrilla, Dark Void, Battlefield: Bad Company 2
2011-2012: Anarchy Reigns, DmC Devil May Cry, Dead Space 3, Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II: Heart of the Swarm, Grand Theft Auto V, Max Payne 3, Far Cry 3, Diablo 3.

| RuNNeD a răspuns (pentru IuLYaN17):

Nu pune aici Dead space 3, Grand Theft Auto V...Pentru ca nu sunt de Pc mai ales ca GTA V nu a aparut inca tongue

| TheProtoType1 a răspuns:

Diablo 3
Dishonored
Black Mesa
Assasin's Creed 3(sau oricare altul)
The walking dead
left 4 dead 1/2
mass effect 1/2/3
journey
Halo 1/2/3/4
Far Cry 1/2/3,
The elder scrolls 3:morrowind
The elder scrolls 4:oblivion
The elder scrolls 5:Skyrim
The elder scrolls Online(2013)
Two Worlds 1/2
Dead Space 1/2/3
Fear 3
Dirt3
Fable 1/2/3
Deus Ex:Human Revolution
Batman:Arkham City
Call of Duty : Oricare, ti le recomand pe toate
Serious sam 3:BFE
Red Orchestra 2
Bioshock 2
Just Cause 2
Fallout:New Vegas
Aliens vs Predator
Prince of persia:The forgotten sands
Transformers:War of Cybetron

| Deknar explică (pentru TheProtoType1):

Le stiu pe toate, altele? mai ''nepopulare''?

| smecheru000 a răspuns:

Incearca minecraft e super

| Deknar explică (pentru smecheru000):

PESTE 20 OAMENI BUNI PESTE 20 DE JOCURI oo apropo minecraft a devenit VARZA