| Cristian_Yonutz_2000 a întrebat:

SALUTARE! Vreau sa imi raspundeti repede va rog si un raspuns bun! FUNDA! DECI:Am luat si eu Assassin Creed IV! iar cand termin prima misiune "sa ma bt cu uni/unu care ma ataca il omor si fug cu barca apoi" mi se blocheaza si imi iasa din JOC! dc?

Răspuns Câştigător
| Jurasim a răspuns:

Iei corabia lui Steed Bonnet? la aia te referi?, ti se blocheaza din cauza graficii, incearca sa reinstalezi jocul ori exista un program, Nvidia Geforce Experience, este un program cu cate iti optimizezi jocurile si iti ti driverii computerului updatati in fiecare zi, da o grafica jocului superioara decat cea de la optiunile din joc ( setari ), il poti downloada direct de aici fara virusi de pe site-ul oficial celor de la Nvidia : http://www.geforce.com/geforce-experience

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Cauta un patch fix pe net, se pare ca ai un bug.Asta e placerea de a lua jocuri din alte surse, multe fac asa.

Bft!