| valorosu1995 a întrebat:

Salutaree TPU! O intrebare simpla am si eu!
Stie cineva ceva de jocul A.V.A? Mai este disponibil? Am incercat sa ma mai conectez pe serverul jocului si nu ma mai lasa! Dau funda! Pace!

Răspuns Câştigător
| Bogdanel97 a răspuns:

Da, ii disponibil inca. Avand in vedere ca tot vad secvente din joc in unele magazine in care se vand jocuri video, inca trebuie sa fie disponibil. Ei, acuma eu cand il jucam il luam de pe Steam, acolo era gratis (acum 2 sau 3 ani, poate este si acuma gratis inca). Dar pe langa asta iti trebuie si un calculator cat de cat bunicel, sa ruleze bine. Incearca sa il iei de pe Steam daca ai cont. big grin

1 răspuns: