| AutumnDay a întrebat:

Salutari! Joc Metin2 si am o samanca de lvl 44. Din pacate, nu am stiut cum se fac magiile si am facut primul M la 20 puncte, nu la 17. Sa continui cu asta sau sa imi fac un alt caracter unde sa fac M la 17? E mai bine sa fii pe Zmeu sau pe Vindecare?

5 răspunsuri:
| NadarraXD a răspuns:

E mai bine sa vii pe zmeu daca o tii pe evantaie si pe pvp-pvm si daca o tii pe clopote si pvp baga vindecarea. Nu cred ca mai poti face ceva daca ai apucat a face M-ul... Dar daca tii caracterul asta mai faci 3 nivele in plus, atata tot. In rest, nu afecteaza cu nimic (decat 44, tot e mai bine, daca cresti greu...sau si timpul, nu doar lenea, plus ca e in van. )

| AutumnDay explică (pentru NadarraXD):

Incerc sa imi dau seama ce ai vrut sa scrii. Incerc zadarnic...

| NadarraXD a răspuns (pentru AutumnDay):

Ce anume nu intelegi?laughing

| AutumnDay explică (pentru NadarraXD):

Nimic laughing Mai ales aici: "Dar daca tii caracterul asta mai faci 3 nivele in plus, atata tot. " Deci daca tin caracterul asta, mai faci 3 lvl in plus si dupa ce? Ce,, atata tot"?
Dupa:,, In rest, nu afecteaza cu nimic (decat 44, tot e mai bine, daca cresti greu...sau si timpul, nu doar lenea, plus ca e in van. )"
Ce nu afecteaza cu nimic? si dupa ma pierd de tot pentru ca nu ar nicio logica.
Oricum, am facut alt caracter.

| NadarraXD a răspuns (pentru AutumnDay):

Iti explic babeste tot si tot degeaba. ca ai facut alt caracterlaughing dar ziceam ca tot e mai bine sa faci doar 3 nivele in plus pe acel caracter decat sa faci alt caracter si sa faci iarasi acele 44 nivele