| Omi777 a întrebat:

Salutari TPU! As vrea sa va intreb in legatura cu counter strike.De ieri dimineata mi se vede ff naspa si nu stiu ce sa-i fac! Cand vreau sa dau mana pe dreapta nu merge... Ma puteti ajuta cumva? Add alyn_ronaldo99happy

6 răspunsuri:
| Omi777 explică:

Am rezolvat! Multumesc pentru raspunsurihappy

| youangeldevil a răspuns:

Pai depinde. ai reinstalat cs? daca da reinstaleaza alta versiune a cs ca s-ar putea sa fii luat ceva.

| Omi777 explică (pentru youangeldevil):

Da am avut lant final acum mi-am instalat cs carbon v1. 2... tot asa se vede

| youangeldevil a răspuns (pentru Omi777):

Incearca sa il instalezi de mai multe ori si intra in cstrike si sterge config.cfg dar intra si la start sarch si cauta config.cfg sa le stergi pe toate ca ai ocazia sa fie mai multe

| Omi777 explică (pentru youangeldevil):

Man vorbim pe mess te rog frumos?happy id alyn_ronaldo99 adbig grin

| ChaseZ a răspuns:

E de la placa video e prafuita sau stricat. funda?