| Ashenstar a întrebat:

Salutari utilizatori TPU!
Deci de odata grafica la aproape toate jocurile a luat-o razna. Se vede prin pereti, se vede aiurea cand se mai fac explozii pur si simplu grafica a luat-o razna.
Vreau sa stiu daca reformatez calculatorul(am Windows7 si va rog spuneti-mi cum sa o fac)totul va reveni la normal.

1 răspuns:
| Ge04rge a răspuns:

Daca ceva din calculatorul tau se incinge atunci de la aia e pentru ca am patit la fel ca tine si apoi a trebuit sa duc pc-ul la reparat