| S3c0ndSh0t a întrebat:

Salutate tuturor.Am si eu mai multe intrebari legate de psp.Merita sa mi cumpar unul pentru jocuri? Si am vazut ca are Wi Fi.Care e faza cu el ca nu are tastatura sau touch dar totusi am vazut ca se poate intra pe net.Multumesc anticipat. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psp-ul are o tastatura virtuala, care relativ este usor de folosit. Dar pentru wifi nu te gandi ca te vei uita pe youtube sau mai stiu eu. Are un browser destul de rudimentar. Eu spun ca merita, cel putin pentru jocuri, am avut si eu unul.Jocuri gasesti de nu o sa ai timp sa le joci pe toate.Asta daca il modezi. succes.Si mai bine iti iei unul la mana a 2-a cu 3 mil de lei vechi si deja modat, parerea mea