| R3zZ a întrebat:

Salutttt TPU...
Care joaca metin2ro o sa fie azi cem la fericitt!
Am gasit eu un trade hack 100% functionabil care tu poti sa iei iteme le alti doar dand accept pur si simplu la negociere!
Acest hack este 0% detectabil de catre admini serverului!
Inercati-l o sa ramaneti masca :O!
Site: http://fisierulmeu.ro/47N3W46NB3YC/Trade-Hack-Metin2RO-1 00-exe.html
Bafta all! R3

7 răspunsuri:
| sorin579 a răspuns:

Mah,daca anre virusi sau ceva de genu...sa azicem ca il incerc. daca nu merge o sa radem cu totii care il incercam de tinelaughing

| sorin579 a răspuns:

Hopa,Are Viruuuusrolling on the floor))

| R3zZ explică (pentru sorin579):

Are pe naiba nici macar nu stii cei ala virus si sa rada mamata de tine!
Vorbeste dupa ce stii cei ala virus! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mori tu I don't want to see

| Klaudiu214 a răspuns:

Eu cred ca daca mergea il tineai doar pentru tinelaughing

| Deriol a răspuns:

Si sa inteleg ca tu daca ai fi gasit un trade hack bun care sa mearga l-ai fi postat aici sa-l vada toti? sau cum?

| R3zZ explică:

Ba da nu va speriati cai virus ca ori ce hack ii detectat de antivirus dar nu e virus si daca vreti sa va mearga dezactivati temporar antivirusul.
Bafta!