| nashu40 a întrebat:

Salve all!
O mica dilema am si eu. As dori sa-mi fac un cont pe Second Life, dar...nu stiu mai nimic despre el.Cum se joaca, daca pierd bani reali, cerintele de sistem etc etc.
Ma poate ajuta cineva? happy
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Shino a răspuns:

Yayyyy... am cont pe second life de mai bine de un an si nu, nu e nevoie de bani reali, desi exista si posibiliatea aceasta. Practic e o lume virtuala in care poti fi/face ce vrei, nu e un joc. nu exista puncte... e mai mult o retea mondiala de socializare.
Cerintele de sistem le gasesti aici http://secondlife.com/support/system-requirements/.
Daca te hotarasti sa-ti faci cont, te astept cu un pm sa ne vedem inworld;)