| 50Cent50Cent a întrebat:

Sautare TPU! Astazi mi-am reinstalat Windows 7 cu CD original si nu mi se schimba culoarea taskbar-ului si a ferestrelor cand schimb tema. Ramane doar acel gri. Ce por sa fac? Funda pentru raspunsul cel mai de folos.

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Click dreapta pe desktop şi mergi pe "personalize" şi de acolo te joci cu ce vrei

| 50Cent50Cent explică:

Nu imi apare nici la personalizare.

| Bianca258 a răspuns:

Instaleaza placa video. Astfel se va activa stilul AERO. Si eu am avut aceeasi problema si la mine s-a rezolvat prin simpla instalare a placii video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video nu-ti suporta aero( Personalizarea culorii si a transparentei)